WYNIKI KOŃCOWE
Grand Prix Grand Prix Cup
MĘŻCZYŹNI KOBIETY MĘŻCZYŹNI KOBIETY
Miejsce Imię i nazwisko Miejsce Imię i nazwisko Miejsce Imię i nazwisko Miejsce Imię i nazwisko
1 Kciuk Krzysztof 1 Podgórska Karolina 1 Hoffa Daniel 1 Słowikowska Renata
2 Wacławski Łukasz 2 Kopczyńska Iwona 2 Dul Tomasz 2 Pacierpnik Małgorzata 
3-4 Jagieniak Norbert 3-4 Kruszyńska Ewa 3-4 Butrym Lucjan 3-4 Langner Izabela
3-4 Wołynka Paweł 3-4 Markowska Małgorzata 3-4 Niedzielski Klaudiusz  3-4 Golly Daria
5-8 Marciniak Dariusz 5-8 Groszek Maja 5-8 Kopania Łukasz 5-8 Furman Agnieszka
5-8 Słomski Marcin 5-8 Rzepka Jolanta 5-8 Lewandowski Witold 5-8 Łęga Agnieszka
5-8 Robak Dawid 5-8 Grzesik- Żyłka Aleksandra 5-8 Basiak Wojciech  5-8 Smolińska Diana
5-8 Adamczyk Sebastian 5-8 Lutycz Justyna 5-8 Jurczuk Krzysztof 5-8 Zięba Nikola
9-16 Działkowski Grzegorz 9-16 Drążek Katarzyna 9-16 Rosik Robert 9-16 Madejska Joanna
9-16 Styczyński Paweł  9-16 Lech Nina 9-16 Rubaszka Łukasz 9-16 Dojniak Paulina
9-16 Zaborski Maciej 9-16 Krzeszewska Paulina 9-16 Duda Sławomir 9-16 Golub Monika
9-16 Bruliński Wojciech 9-16 Boniecka Aleksandra 9-16 Domański Dawid 9-16 Zientara Żaneta
9-16 Krupka Jacek 9-16 Nowaczek Katarzyna 9-16 Sawicki Piotr 9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Michna Adrian 9-16 Czechowska Wioletta  9-16 Kozłowski Artur 9-16 Kłopotowska Daria
9-16 Stopa Tomasz 9-16 Załawka Karolina 9-16 Strzelecki Łukasz 9-16 Lidzbarska Agnieszka
9-16 Pasiński Wojciech 9-16 Głowacka Patrycja 9-16 Kijanowski Krzysztof 9-16 Falba Ilona
17-32 Bekus Adam 17-24 Pacierpnik Małgorzata 17-32 Wiśniewski Sławomir 17-32 Madejska Joanna
17-32 Potoczniak Andrzej 17-24 Furman Agnieszka 17-32 Sławianowski Robert 17-32 Mikietyńska Aleksandra
17-32 Chechliński Krzysztof 17-24 Kubowicz Joanna 17-32 Małek Mariusz 17-32 Dojniak Paulina
17-32 Kondracki Konrad 17-24 Słowikowska Renata 17-32 Rutecki Bartosz 17-32 Furman Agnieszka
17-32 Kozłowski Tomasz 17-24 Golly Daria 17-32 Domka Jacek 17-32 Łęga Agnieszka
17-32 Żyłka Adrian 17-24 Falba Ilona 17-32 Pisarski Jarosław 17-32 Golub Monika
17-32 Makiewicz Daniel 17-24 Zientara Żaneta 17-32 Adamczyk Arkadiusz 17-32 Zientara Żaneta
17-32 Golly Mariusz 17-24 Kłopotowska Daria 17-32 Lewandowicz Marcin 17-32 Langner Izabela
17-32 Gontarewicz Krzysztof 25-32 Madejska Joanna  17-32 Marciniak Paweł 17-32 Kubowicz Joanna
17-32 Turek Piotr 25-32 Lidzbarska Agnieszka 17-32 Frukacz Mariusz 17-32 Szarańska Monika
17-32 Pałaszewski Damian 25-32 Sala Agnieszka 17-32 Szałkowski Robert 17-32 Golly Daria
17-32 Uniszewski Rafał  25-32 Smolińska Diana 17-32 Dąbrowski Kamil 17-32 Kłopotowska Daria
17-32 Frankiewicz Ireneusz 25-32 Mikietyńska Ola 17-32 Madejski Sebastian 17-32 Lidzbarska Agnieszka
17-32 Furman Krzysztof 25-32 Głydziak Kinga 17-32 Piotrowski Remigiusz  17-32 Zięba Nikola
17-32 Sawicki Łukasz 25-32 Langnet Iza 17-32 Calińśki Bartosz 17-32 Konwent Lidia
17-32 Kovalov Dima 25-32 Konwent Lidia 17-32 Fałat Krzysztof 17-32 Falba Ilona
33-64 Gawłowicz Mariusz 33-40 Pawlicka Marta 33-64 Kuljon Adam
33-64 Wilmański Kamil 33-40 Szarańska Monika 33-64 Butucaru Andriei
33-64 Lauer Krzysztof 33-40 Dojniak Paulina 33-64 Frydrych Wojciech
33-64 Rudnik Radosław 33-40 Łęga Agnieszka 33-64 Wawrzyniak Marek
33-64 Półtorak Michał 33-40 Zięba Nikola 33-64 Pietrzak Marek
33-64 Bugaj Tomasz 33-40 Musiał Magdalena 33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Dybka Maciej 33-40 Gołub Monika 33-64 Łoniewski Łukasz
33-64 Podgórski Sławomir 33-40 Popiel Joanna 33-64 Szarański Tomasz
33-64 Smożewski Krzysztof 41-48 Zasadzka Iwona 33-64 Kostecki Piotr
33-64 Jasiński Marek 33-64 Całus Tomasz
33-64 Markowski Artur 33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Błażejewski Sebastian 33-64 Zwierzchowski Tomasz
33-64 Steyer Sebastian 33-64 Słowikowski Bartosz
33-64 Jurasz Antoni 33-64 Furman Dariusz
33-64 Brzozowicz Adam  33-64 Bączkowski Paweł
33-64 Pawłowski Konrad 33-64 Puchowski Leszek
33-64 Hryciuk Adam 33-64 Seredyński Tomasz
33-64 Rusek Łukasz 33-64 Duda Dawid
33-64 Kempisty Tomasz 33-64 Dziubany Michał
33-64 Olszewski Sławomir 33-64 Kubowicz Marek 
33-64 Olejnik Paweł 33-64 Chyliński Damian
33-64 Przybyła Radosław 33-64 Szymański Zenon
33-64 Michalski Tomasz 33-64 Janiak Daniel
33-64 Gleń Wojciech 33-64 Różycki Kamil
33-64 Lewandowski Adrian 33-64 Lidzbarski Maciej
33-64 Małek Marcin 33-64 Pruchniak Paweł
33-64 Ruciński Zbigniew  33-64 Sujkowski Michał 
33-64 Skorupa Michał 33-64 Mikołajczyjk Michał
33-64 Bieda Adam 33-64 Kowalczyk Jarosław
33-64 Paul Mariusz 33-64 Szczepanowski Patryk
33-64 Wojciechowski Krzysztof 33-64 Baum Janusz
33-64 Łuczak Łukasz 33-64 Herberg Dawid
65-96 Dębkowski Andrzej 65-128 Kuljon Adam
65-96 Całus Tomasz 65-128 Worzała Michał
65-96 Pietrzak Jarosław 65-128 Butucaru Andriei
65-96 Sawicki Piotr 65-128 Rosik Robert
65-96 Chylińśki Damian 65-128 Frydrych Wojciech
65-96 Herberg Dawid 65-128 Śliwa Adrian
65-96 Fałat Krzysztof  65-128 Ośko Rafał
65-96 Dul Tomasz 65-128 Wawrzyniak Marek
65-96 Cieślak Jacek 65-128 Pietrzak Marek
65-96 Janek Włodzimierz 65-128 Kondrak Krzysztof
65-96 Caliński Bartosz 65-128 Waberski Krzysztof
65-96 Wiśniewski Sławomir 65-128 Małek Mariusz
65-96 Kopania Łukasz 65-128 Rubaszka Łukasz
65-96 Żeromiński August 65-128 Łoniewski Łukasz
65-96 Lidzbarski Maciej 65-128 Dąbrowski Adam
65-96 Rutecki Bartosz 65-128 Rutecki Bartosz
65-96 Madejski Sebastian 65-128 Kostecki Piotr
65-96 Butrym Lucjan 65-128 Czaja Rafał
65-96 Dąbrowski Adam 65-128 Domka Jacek
65-96 Basiak Wojciech 65-128 Całus Tomasz
65-96 Domańśki Dawid 65-128 Dębkowski Andrzej
65-96 Szałkowski Robert 65-128 Kowalski Mirosław
65-96 Szostak Sebastian 65-128 Jasiński Adrian
65-96 Rutecki Tomasz 65-128 Pisarski Jarosław
65-96 Dzikołowski Tomasz 65-128 Adamczyk Arkadiusz
65-96 Seredyński Tomasz 65-128 Matuszewski Michał
65-96 Dąbrowski Kamil 65-128 Ryglewski Damian
65-96 Kochański Hubert 65-128 Furman Dariusz
65-96 Kostecki Piotr 65-128 Bączkowski Paweł
65-96 Kozłowski Artur 65-128 Domański Dawid
65-96 Sędziak Piotr 65-128 Mikietyński Mateusz
65-96 Frydrych Wojciech 65-128 Lewandowicz Marcin
97-128 Lewandowski Witold 65-128 Seredyński Tomasz
97-128 Pruchniak Paweł  65-128 Morajka Łukasz
97-128 Strzelecki Łukasz  65-128 Duda Dawid
97-128 Adamczyk Arkadiusz 65-128 Sawicki Piotr
97-128 Szczepanowski Patryk  65-128 Frukacz Mariusz
97-128 Jasiński Adrian 65-128 Galubiński Henryk
97-128 Morajka Łukasz 65-128 Jarzyński Piotr
97-128 Jurczuk Krzysztof 65-128 Basiak Wojciech 
97-128 Nagacz Grzegorz 65-128 Chyliński Damian
97-128 Sewulok Sławomir 65-128 Dzięgiel Paweł
97-128 Waberski Krzysztof 65-128 Niedzielski Klaudiusz 
97-128 Kwiatek Krzysztof 65-128 Szymański Zenon
97-128 Kijanowski Krzysztof 65-128 Janiak Daniel
97-128 Furman Dariusz 65-128 Kozłowski Artur
97-128 Rubaszka Łukasz 65-128 Szeniman Damian
97-128 Kowalski Mirosław 65-128 Dąbrowski Kamil
97-128 Krasuski Konrad 65-128 Madejski Sebastian
97-128 Piotrowski Remigiusz 65-128 Rutecki Tomasz
97-128 Domek Marcin 65-128 Pruchniak Paweł
97-128 Mikołajczyk Michał 65-128 Jurczuk Krzysztof
97-128 Domka Jacek 65-128 Sujkowski Michał 
97-128 Dzięgiel Paweł 65-128 Piotrowski Remigiusz 
97-128 Kowalczyk Jakub 65-128 Domek Marcin
97-128 Ryglewski Damian  65-128 Strzelecki Łukasz
97-128 Kubowicz Marek 65-128 Kowalczyk Jarosław
97-128 Sławianowski Robert 65-128 Zasada Mateusz
97-128 Baum Janusz 65-128 Ryglewski Jarosław
97-128 Tylkowski Tomasz 65-128 Szczepanowski Patryk
97-128 Ośko Rafał 65-128 Dul Tomasz
97-128 Mikułowski Marek 65-128 Baum Janusz
97-128 Szarański Tomasz 65-128 Szlachetka Przemysław
97-128 Czaja Rafał 65-128 Fałat Krzysztof
129-160 Pajdak Grzegorz
129-160 Kasprzak Rafał
129-160 Małek Mariusz
129-160 Kuljon Adam
129-160 Szlachetka Przemysław
129-160 Kowalczyk Jarosław
129-160 Galubiński Henryk
129-160 Duda Sławomir
129-160 Butucaru Andrei
129-160 Szeniman Damian
129-160 Bączkowski Paweł
129-160 Musielak Dariusz
129-160 Kondrak Krzysztof 
129-160 Lewandowicz Marcin
129-160 Rumiński Dawid
129-160 Frukasz Mariusz
129-160 Pacierpnik Dariusz
129-160 Siodła Tomasz
129-160 Mikietyński Mateusz 
129-160 Zasada Mateusz
129-160 Walczak Jakub
129-160 Pietrzak Marek
129-160 Urbaniak Bartosz
129-160 Rosik Robert
129-160 Puchowski Leszek
129-160 Matuszewski Michał
129-160 Hudziński Jakub
129-160 Łęga Piotr
129-160 Zakrzewski Daniel
129-160 Różycki Kamil
129-160 Sawicki Przemysław
129-160 Osowski Paweł
161-192 Kończak Sławomir
161-192 Pisarski Jarosław
161-192 Tudek Eryk
161-192 Szajder Przemysław
161-192 Adamski Arkadiusz
161-192 Szczesik Adam
161-192 Słowikowski Bartosz
161-192 Pawlicki Przemysław
161-192 Zwierzchowski Tomasz 
161-192 Dziubany Michał
161-192 Hoffa Daniel
161-192 Górczyński Daniel
161-192 Śliwa Adrian
161-192 Kamiński Łukasz
161-192 Janiak Daniel
161-192 Sujkowski Michał 
161-192 Lewandowski Marek
161-192 Szymański Zenon
161-192 Pawlicki Paweł
161-192 Worzała Michał 
161-192 Łoniewski Łukasz
161-192 Wawrzyniak Marek 
161-192 Duda Dawid
161-192 Marciniak Paweł
161-192 Niedzielski Klaudiusz
161-192 Jarzyński Piotr
161-192 Stróżyk Krzysztof