Grupa 1
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Podgórska Karolina Kłopotowska Daria Czechowska Wioletta Zielińska- Kołacz Ewelina Pacierpnik Małgorzata
1 Podgórska Karolina 4 8 0 Podgórska Karolina     2 0 2 0 2 0 2 0
2 Pacierpnik Małgorzata 3 6 3 Kłopotowska Daria 0 2     1 2 2 1 0 2
3 Czechowska Wioletta 2 5 5 Czechowska Wioletta 0 2 2 1     2 0 1 2
4 Kłopotowska Daria 1 3 7 Zielińska- Kołacz Ewelina 0 2 1 2 0 2     0 2
5 Zielińska- Kołacz Ewelina 0 1 8 Pacierpnik Małgorzata 0 2 2 0 2 1 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 2
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Markowska Małgorzata Boniecka Aleksandra Golly Daria Durda Angelika Langner Iza
1 Markowska Małgorzata 4 8 1 Markowska Małgorzata     2 0 2 0 2 1 2 0
2 Durda Angelika 3 7 3 Boniecka Aleksandra 0 2     0 2 0 2 0 2
3 Golly Daria 2 4 4 Golly Daria 0 2 2 0     0 2 2 0
4 Langner Iza 1 3 6 Durda Angelika 1 2 2 0 2 0     2 1
5 Boniecka Aleksandra 0 0 8 Langner Iza 0 2 2 0 0 2 1 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 3
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Grzesik - Żyłka Aleksandra Pietras Klaudia Konwent Lidia Gołub Monika Działkowska Joanna
1 Grzesik - Żyłka Aleksandra 4 8 1 Grzesik - Żyłka Aleksandra     2 0 2 1 2 0 2 0
2 Gołub Monika 3 6 2 Pietras Klaudia 0 2     2 1 0 2 2 0
3 Pietras Klaudia 2 4 5 Konwent Lidia 1 2 1 2     0 2 2 0
4 Konwent Lidia 1 4 6 Gołub Monika 0 2 2 0 2 0     2 0
5 Działkowska Joanna 0 0 8 Działkowska Joanna 0 2 0 2 0 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 4
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Słowikowska Renata Bednarczyk Bożena Lutycz Justyna Nowaczek Kasia Sala Agnieszka
1 Słowikowska Renata 3 6 4 Słowikowska Renata     0 2 2 1 2 0 2 1
2 Nowaczek Kasia 3 6 3 Bednarczyk Bożena 2 0     1 2 1 2 1 2
3 Lutycz Justyna 3 6 5 Lutycz Justyna 1 2 2 1     0 2 2 0
4 Bednarczyk Bożena 1 5 6 Nowaczek Kasia 0 2 2 1 2 0     2 0
5 Sala Agnieszka 1 3 7 Sala Agnieszka 1 2 2 1 0 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 5
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Rzepka Jolanta Falba Ilona Załawka Karolina Fidelus Agata Wideł Joanna
1 Rzepka Jolanta 4 8 1 Rzepka Jolanta     2 0 2 1 2 0 2 0
2 Załawka Karolina 3 7 3 Falba Ilona 0 2     1 2 2 0 2 0
3 Falba Ilona 2 6 6 Załawka Karolina 1 2 2 1     2 0 2 0
4 Wideł Joanna 1 2 6 Fidelus Agata 0 2 0 2 0 2     0 2
5 Fidelus Agata 0 0 8 Wideł Joanna 0 2 0 2 0 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 6
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Głowacka Patrycja Kubowicz Joanna Wolska Dominika Lech Nina
1 Lech Nina 2 5 3 Głowacka Patrycja     0 2 1 2 0 2
2 Kubowicz Joanna 2 5 3 Kubowicz Joanna 2 0     2 1 1 2
3 Wolska Dominika 2 5 4 Wolska Dominika 2 1 1 2     2 1
4 Głowacka Patrycja 0 1 6 Lech Nina 2 0 2 1 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 7
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kopczyńska Iwona Pawlicka Marta Zientara Żaneta Groszek Maja
1 Kopczyńska Iwona 2 4 2 Kopczyńska Iwona     2 0 0 2 2 0
2 Zientara Żaneta 2 5 3 Pawlicka Marta 0 2     2 1 2 1
3 Pawlicka Marta 2 4 4 Zientara Żaneta 2 0 1 2     2 1
4 Groszek Maja 0 2 6 Groszek Maja 0 2 1 2 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 8
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Drążek Katarzyna Mikietyńska Aleksandra Popiel Joanna Żurek Agnieszka
1 Drążek Katarzyna 3 6 1 Drążek Katarzyna     2 0 2 1 2 0
2 Popiel Joanna 2 5 2 Mikietyńska Aleksandra 0 2     0 2 0 2
3 Żurek Agnieszka 1 2 4 Popiel Joanna 1 2 2 0     2 0
4 Mikietyńska Aleksandra 0 0 6 Żurek Agnieszka 0 2 2 0 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0