Grupa 1
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kciuk Krzysztof Furman Krzysztof Trojanowski Sławomir Piotrowski Remigiusz Rubaszka Łukasz Urbaniak Bartosz
1 Kciuk Krzysztof 5 10 0 Kciuk Krzysztof     2 0 2 0 2 0 2 0 2 0
2 Furman Krzysztof 4 8 3 Furman Krzysztof 0 2     2 0 2 1 2 0 2 0
3 Rubaszka Łukasz 3 6 7 Trojanowski Sławomir 0 2 0 2     1 2 1 2 2 1
4 Piotrowski Remigiusz 2 6 7 Piotrowski Remigiusz 0 2 1 2 2 1     1 2 2 0
5 Trojanowski Sławomir 1 4 9 Rubaszka Łukasz 0 2 0 2 2 1 2 1     2 1
6 Urbaniak Bartosz 0 2 10 Urbaniak Bartosz 0 2 0 2 1 2 0 2 1 2    
Grupa 2
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kanik Tytus Szarański Tomasz Przybylok Marcin Kochański Hubert Urbaniec Sebastian Pietrzyk Jakub
1 Kanik Tytus 5 10 1 Kanik Tytus     2 0 2 0 2 1 2 0 2 0
2 Przybylok Marcin 3 7 5 Szarański Tomasz 0 2     0 2 0 2 0 2 0 2
3 Pietrzyk Jakub 3 6 4 Przybylok Marcin 0 2 2 0     1 2 2 1 2 0
4 Urbaniec Sebastian 2 5 7 Kochański Hubert 1 2 2 0 2 1     1 2 0 2
5 Kochański Hubert 2 6 7 Urbaniec Sebastian 0 2 2 0 1 2 2 1     0 2
6 Szarański Tomasz 0 0 10 Pietrzyk Jakub 0 2 2 0 0 2 2 0 2 0    
Grupa 3
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Gontarewicz Krzysztof Bystrzycki Dominik Styczyński Jacek Rosik Robert Chiliński Krzysztof Hawrot Marek
1 Gontarewicz Krzysztof 4 8 2 Gontarewicz Krzysztof     0 2 2 0 2 0 2 0 2 0
2 Hawrot Marek 4 8 3 Bystrzycki Dominik 2 0     1 2 1 2 2 0 1 2
3 Rosik Robert 3 6 5 Styczyński Jacek 0 2 2 1     0 2 2 1 0 2
4 Bystrzycki Dominik 2 7 6 Rosik Robert 0 2 2 1 2 0     2 0 0 2
5 Styczyński Jacek 2 4 8 Chiliński Krzysztof 0 2 0 2 1 2 0 2     0 2
6 Chiliński Krzysztof 0 1 10 Hawrot Marek 0 2 2 1 2 0 2 0 2 0    
Grupa 4
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Lewandowski Adrian Gaczorek Mirosław Kmiecik Rafał Frąckowiak Dawid Dul Tomasz Kołodziejczyk Marek
1 Lewandowski Adrian 5 10 1 Lewandowski Adrian     2 1 2 0 2 0 2 0 2 0
2 Gaczorek Mirosław 4 9 4 Gaczorek Mirosław 1 2     2 1 2 1 2 0 2 0
3 Dul Tomasz 3 6 5 Kmiecik Rafał 0 2 1 2     2 0 0 2 2 1
4 Kmiecik Rafał 2 5 7 Frąckowiak Dawid 0 2 1 2 0 2     0 2 1 2
5 Kołodziejczyk Marek 1 4 9 Dul Tomasz 0 2 0 2 2 0 2 0     2 1
6 Frąckowiak Dawid 0 2 10 Kołodziejczyk Marek 0 2 0 2 1 2 2 1 1 2    
Grupa 5
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Robak Dawid Gawłowicz Mariusz Różycki Kamil Rogoziński Robert Urbanowicz Mirosław Jabłoński Marek
1 Robak Dawid 5 10 1 Robak Dawid     2 1 2 0 2 0 2 0 2 0
2 Gawłowicz Mariusz 3 7 5 Gawłowicz Mariusz 1 2     2 0 0 2 2 0 2 1
3 Rogoziński Robert 3 6 5 Różycki Kamil 0 2 0 2     2 0 2 1 2 1
4 Różycki Kamil 3 6 6 Rogoziński Robert 0 2 2 0 0 2     2 0 2 1
5 Urbanowicz Mirosław 1 3 9 Urbanowicz Mirosław 0 2 0 2 1 2 0 2     2 1
6 Jabłoński Marek 0 4 10 Jabłoński Marek 0 2 1 2 1 2 1 2 1 2    
Grupa 6
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Wołynka Paweł Żyłka Adrian Stryjski Wojciech Dąbrowski Kamil Hawrot Maciej Jamielniak Rafał
1 Wołynka Paweł 5 10 0 Wołynka Paweł     2 0 2 0 2 0 2 0 2 0
2 Żyłka Adrian 4 8 5 Żyłka Adrian 0 2     2 1 2 1 2 1 2 0
3 Stryjski Wojciech 3 7 6 Stryjski Wojciech 0 2 1 2     2 1 2 1 2 0
4 Jamielniak Rafał 2 4 7 Dąbrowski Kamil 0 2 1 2 1 2     2 1 0 2
5 Dąbrowski Kamil 1 4 9 Hawrot Maciej 0 2 1 2 1 2 1 2     1 2
6 Hawrot Maciej 0 4 10 Jamielniak Rafał 0 2 0 2 0 2 2 0 2 1    
Grupa 7
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Wacławski Łukasz Caliński Kamil Łęga Piotr Scholz Witold Paradysz Hubert Ruciński Zbigniew
1 Wacławski Łukasz 4 9 3 Wacławski Łukasz     2 0 2 0 2 1 2 0 1 2
2 Ruciński Zbigniew 4 8 4 Caliński Kamil 0 2     2 1 1 2 0 2 1 2
3 Paradysz Hubert 3 6 5 Łęga Piotr 0 2 1 2     2 0 0 2 2 0
4 Łęga Piotr 2 5 6 Scholz Witold 1 2 2 1 0 2     1 2 0 2
5 Scholz Witold 1 4 9 Paradysz Hubert 0 2 2 0 2 0 2 1     0 2
6 Caliński Kamil 1 4 9 Ruciński Zbigniew 2 1 2 1 0 2 2 0 2 0    
Grupa 8
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kozłowski Tomasz Jasiński Marek Jasiński Adrian Jakubowski Dariusz Pawłowski Konrad Czernik Jarosław
1 Kozłowski Tomasz 5 10 2 Kozłowski Tomasz     2 0 2 1 2 0 2 0 2 1
2 Jasiński Marek 4 8 3 Jasiński Marek 0 2     2 0 2 0 2 1 2 0
3 Pawłowski Konrad 2 5 7 Jasiński Adrian 1 2 0 2     2 0 0 2 1 2
4 Jakubowski Dariusz 2 4 7 Jakubowski Dariusz 0 2 0 2 0 2     2 0 2 1
5 Czernik Jarosław 1 5 9 Pawłowski Konrad 0 2 1 2 2 0 0 2     2 1
6 Jasiński Adrian 1 4 8 Czernik Jarosław 1 2 0 2 2 1 1 2 1 2    
Grupa 9
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Marciniak Dariusz Sawicki Piotr Dziubany Michał Mikołajczyk Tomasz Leński Arkadiusz
1 Marciniak Dariusz 3 7 3 Marciniak Dariusz     2 0 2 1 2 0 1 2
2 Dziubany Michał 3 7 3 Sawicki Piotr 0 2     0 2 2 0 2 1
3 Leński Arkadiusz 2 6 5 Dziubany Michał 1 2 2 0     2 0 2 1
4 Sawicki Piotr 2 4 5 Mikołajczyk Tomasz 0 2 0 2 0 2     0 2
5 Mikołajczyk Tomasz 0 0 8 Leński Arkadiusz 2 1 1 2 1 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 10
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Błażejewski Sebastian Kubowicz Marek Konieczny Łukasz Olszewski Sławomir Marczewski Marcin
1 Olszewski Sławomir 4 8 3 Błażejewski Sebastian     2 0 2 1 1 2 2 0
2 Błażejewski Sebastian 3 7 3 Kubowicz Marek 0 2     2 1 1 2 0 2
3 Konieczny Łukasz 1 5 6 Konieczny Łukasz 1 2 1 2     1 2 2 0
4 Marczewski Marcin 1 2 6 Olszewski Sławomir 2 1 2 1 2 1     2 0
5 Kubowicz Marek 1 3 7 Marczewski Marcin 0 2 2 0 0 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 11
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Skorupa Michał  Łoin Przemysław Kijanowski Krzysztof Mróz Przemysław  Popławski Dariusz
1 Skorupa Michał  4 8 1 Skorupa Michał      2 0 2 0 2 1 2 0
2 Łoin Przemysław 3 6 3 Łoin Przemysław 0 2     2 0 2 0 2 1
3 Kijanowski Krzysztof 2 4 5 Kijanowski Krzysztof 0 2 0 2     2 1 2 0
4 Popławski Dariusz 1 3 7 Mróz Przemysław  1 2 0 2 1 2     1 2
5 Mróz Przemysław  0 3 8 Popławski Dariusz 0 2 1 2 0 2 2 1    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 12
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Działkowski Grzegorz Szczesik Adam Pluta Gustaw Bąkała Mateusz Czajkowski Waldemar
1 Czajkowski Waldemar 3 7 2 Działkowski Grzegorz     1 2 2 0 2 1 2 1
2 Działkowski Grzegorz 3 7 4 Szczesik Adam 2 1     0 2 0 2 0 2
3 Pluta Gustaw 2 4 5 Pluta Gustaw 0 2 2 0     2 1 0 2
4 Bąkała Mateusz 1 4 6 Bąkała Mateusz 1 2 2 0 1 2     0 2
5 Szczesik Adam 1 2 7 Czajkowski Waldemar 1 2 2 0 2 0 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 13
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Małek Marcin Jasiński Radosław Macha Łukasz Bobrowski Przemysław Domański Dawid
1 Małek Marcin 4 8 1 Małek Marcin     2 0 2 1 2 0 2 0
2 Macha Łukasz 3 7 2 Jasiński Radosław 0 2     0 2 2 0 0 2
3 Domański Dawid 2 4 4 Macha Łukasz 1 2 2 0     2 0 2 0
4 Jasiński Radosław 1 2 6 Bobrowski Przemysław 0 2 0 2 0 2     0 2
5 Bobrowski Przemysław 0 0 8 Domański Dawid 0 2 2 0 0 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 14
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Michna Adrian Studnicki Krzysztof Frukacz Mariusz Matysik Eugeniusz Szymański Zenon
1 Michna Adrian 4 8 0 Michna Adrian     2 0 2 0 2 0 2 0
2 Studnicki Krzysztof 3 6 3 Studnicki Krzysztof 0 2     2 0 2 1 2 0
3 Szymański Zenon 2 4 6 Frukacz Mariusz 0 2 0 2     1 2 1 2
4 Matysik Eugeniusz 1 4 7 Matysik Eugeniusz 0 2 1 2 2 1     1 2
5 Frukacz Mariusz 0 2 8 Szymański Zenon 0 2 0 2 2 1 2 1    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 15
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Potoczniak Andrzej Babula Konrad Butrym Lucjan Puchowski Leszek Gierczak Damian
1 Potoczniak Andrzej 4 8 2 Potoczniak Andrzej     2 0 2 1 2 0 2 1
2 Babula Konrad 3 6 4 Babula Konrad 0 2     2 1 2 0 2 1
3 Butrym Lucjan 2 6 5 Butrym Lucjan 1 2 1 2     2 0 2 1
4 Gierczak Damian 1 5 6 Puchowski Leszek 0 2 0 2 0 2     0 2
5 Puchowski Leszek 0 0 8 Gierczak Damian 1 2 1 2 1 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 16
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Steyer Sebastian Dybka Maciej Jamrozek Dariusz Toboła Patryk Sikora Arkadiusz
1 Steyer Sebastian 4 8 1 Steyer Sebastian     2 0 2 1 2 0 2 0
2 Dybka Maciej 3 6 5 Dybka Maciej 0 2     2 1 2 1 2 1
3 Toboła Patryk 2 5 6 Jamrozek Dariusz 1 2 1 2     1 2 1 2
4 Sikora Arkadiusz 1 4 7 Toboła Patryk 0 2 1 2 2 1     2 1
5 Jamrozek Dariusz 0 4 8 Sikora Arkadiusz 0 2 1 2 2 1 1 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 17
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Styczyński Paweł Fałat Krzysztof Pawlicki Przemysław Krasuski Konrad Rausiński Dominik
1 Krasuski Konrad 4 8 3 Styczyński Paweł     2 0 2 1 1 2 2 0
2 Styczyński Paweł 3 7 3 Fałat Krzysztof 0 2     1 2 1 2 1 2
3 Rausiński Dominik 2 4 5 Pawlicki Przemysław 1 2 2 1     1 2 0 2
4 Pawlicki Przemysław 1 4 7 Krasuski Konrad 2 1 2 1 2 1     2 0
5 Fałat Krzysztof 0 3 8 Rausiński Dominik 0 2 2 1 2 0 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 18
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Dąbrowski Adam Lewandowski Witold Kobylarz Jerzy Rybka Tadeusz Grupiński Marcin
1 Rybka Tadeusz 3 7 3 Dąbrowski Adam     2 0 2 1 0 2 2 0
2 Dąbrowski Adam 3 6 3 Lewandowski Witold 0 2     1 2 1 2 2 0
3 Kobylarz Jerzy 3 7 4 Kobylarz Jerzy 1 2 2 1     2 1 2 0
4 Lewandowski Witold 1 4 6 Rybka Tadeusz 2 0 2 1 1 2     2 0
5 Grupiński Marcin 0 0 8 Grupiński Marcin 0 2 0 2 0 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 19
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Urban Patryk Sędziak Piotr Furgał Hieronim Lutycz Jarosław Kubacki Andrzej
1 Furgał Hieronim 3 6 2 Urban Patryk     2 0 0 2 2 1 2 0
2 Urban Patryk 3 6 3 Sędziak Piotr 0 2     0 2 2 0 2 0
3 Sędziak Piotr 2 4 4 Furgał Hieronim 2 0 2 0     2 0 0 2
4 Kubacki Andrzej 2 4 5 Lutycz Jarosław 1 2 0 2 0 2     1 2
5 Lutycz Jarosław 0 2 8 Kubacki Andrzej 0 2 0 2 2 0 2 1    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 20
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Madejski Sebastian Matuszewski Michał Rychter Michał Szostak Sebastian Galubiński Henryk
1 Madejski Sebastian 4 8 3 Madejski Sebastian     2 1 2 0 2 1 2 1
2 Szostak Sebastian 3 7 3 Matuszewski Michał 1 2     2 0 1 2 2 0
3 Matuszewski Michał 2 6 4 Rychter Michał 0 2 0 2     0 2 2 1
4 Rychter Michał 1 2 7 Szostak Sebastian 1 2 2 1 2 0     2 0
5 Galubiński Henryk 0 2 8 Galubiński Henryk 1 2 0 2 1 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 21
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Markowski Artur Rumiński Dawid Zahora Rafał Kowalski Mirosław Ośko Rafał
1 Markowski Artur 3 7 2 Markowski Artur     2 0 2 0 1 2 2 0
2 Zahora Rafał 3 6 2 Rumiński Dawid 0 2     0 2 1 2 1 2
3 Kowalski Mirosław 3 6 4 Zahora Rafał 0 2 2 0     2 0 2 0
4 Ośko Rafał 1 2 7 Kowalski Mirosław 2 1 2 1 0 2     2 0
5 Rumiński Dawid 0 2 8 Ośko Rafał 0 2 2 1 0 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 22
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Sawicki Łukasz Sawicki Przemysław Caliński Bartosz Mazurkiewicz Kamil Jaworski Piotr
1 Sawicki Łukasz 4 8 1 Sawicki Łukasz     2 0 2 0 2 1 2 0
2 Sawicki Przemysław 2 4 4 Sawicki Przemysław 0 2     2 0 0 2 2 0
3 Jaworski Piotr 2 4 5 Caliński Bartosz 0 2 0 2     2 1 0 2
4 Mazurkiewicz Kamil 1 5 6 Mazurkiewicz Kamil 1 2 2 0 1 2     1 2
5 Caliński Bartosz 1 2 7 Jaworski Piotr 0 2 0 2 2 0 2 1    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 23
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Adamczyk Sebstian Sikora Konrad Całus Tomasz Szatan Zbigniew Jakubczyk Tomasz
1 Całus Tomasz 4 8 0 Adamczyk Sebstian     2 0 0 2 2 0 2 0
2 Adamczyk Sebstian 3 6 2 Sikora Konrad 0 2     0 2 1 2 0 2
3 Jakubczyk Tomasz 2 4 4 Całus Tomasz 2 0 2 0     2 0 2 0
4 Szatan Zbigniew 1 2 7 Szatan Zbigniew 0 2 2 1 0 2     0 2
5 Sikora Konrad 0 1 8 Jakubczyk Tomasz 0 2 2 0 0 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 24
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Bruliński Wojtek Kłysz Maciej Piszczek Krzysztof Motak Paweł Domka Jacek
1 Bruliński Wojtek 4 8 2 Bruliński Wojtek     2 0 2 1 2 1 2 0
2 Motak Paweł 3 7 4 Kłysz Maciej 0 2     0 2 1 2 0 2
3 Domka Jacek 2 4 5 Piszczek Krzysztof 1 2 2 0     1 2 1 2
4 Piszczek Krzysztof 1 5 6 Motak Paweł 1 2 2 1 2 1     2 0
5 Kłysz Maciej 0 1 8 Domka Jacek 0 2 2 0 2 1 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 25
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Gleń Wojciech Stanisławski Kamil Śliwa Adrian Lapok Grzegorz Boroszko Daniel
1 Stanisławski Kamil 4 8 1 Gleń Wojciech     0 2 2 0 2 1 2 0
2 Gleń Wojciech 3 6 3 Stanisławski Kamil 2 0     2 0 2 1 2 0
3 Boroszko Daniel 2 4 5 Śliwa Adrian 0 2 0 2     0 2 1 2
4 Lapok Grzegorz 1 4 6 Lapok Grzegorz 1 2 1 2 2 0     0 2
5 Śliwa Adrian 0 1 8 Boroszko Daniel 0 2 0 2 2 1 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 26
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Obracaj Bartosz Podgórski Sławomir Chalaba Przemysław Słomski Marcin Vanous Grzegorz
1 Podgórski Sławomir 3 6 2 Obracaj Bartosz     0 2 1 2 1 2 2 0
2 Słomski Marcin 2 5 5 Podgórski Sławomir 2 0     2 0 0 2 2 0
3 Vanous Grzegorz 2 4 5 Chalaba Przemysław 2 1 0 2     2 1 1 2
4 Chalaba Przemysław 2 5 6 Słomski Marcin 2 1 2 0 1 2     0 2
5 Obracaj Bartosz 1 4 6 Vanous Grzegorz 0 2 0 2 2 1 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 27
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Golly Mariusz Zabroski Maciej Mazur Maciej Miziński Piotr Sołtys Wojciech
1 Sołtys Wojciech 4 8 1 Golly Mariusz     2 1 0 2 2 0 1 2
2 Mazur Maciej 2 5 4 Zabroski Maciej 1 2     2 1 0 2 0 2
3 Golly Mariusz 2 5 5 Mazur Maciej 2 0 1 2     2 0 0 2
4 Miziński Piotr 1 2 6 Miziński Piotr 0 2 2 0 0 2     0 2
5 Zabroski Maciej 1 3 7 Sołtys Wojciech 2 1 2 0 2 0 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 28
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Niedziela Rafał Hoffa Daniel Przybyła Radosław Rusek Łukasz Chiliński Michał
1 Rusek Łukasz 4 8 3 Niedziela Rafał     0 2 2 0 0 2 2 0
2 Hoffa Daniel 3 7 3 Hoffa Daniel 2 0     2 0 1 2 2 1
3 Niedziela Rafał 2 4 4 Przybyła Radosław 0 2 0 2     1 2 2 1
4 Przybyła Radosław 1 3 7 Rusek Łukasz 2 0 2 1 2 1     2 1
5 Chiliński Michał 0 3 8 Chiliński Michał 0 2 1 2 1 2 1 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 29
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Pałaszewski Damian Maliczak Jan Janik Grzegorz Słowikowski Bartosz Furman Dariusz 
1 Pałaszewski Damian 4 8 0 Pałaszewski Damian     2 0 2 0 2 0 2 0
2 Janik Grzegorz 3 6 4 Maliczak Jan 0 2     1 2 2 1 1 2
3 Furman Dariusz  2 4 6 Janik Grzegorz 0 2 2 1     2 1 2 0
4 Maliczak Jan 1 4 7 Słowikowski Bartosz 0 2 1 2 1 2     1 2
5 Słowikowski Bartosz 0 3 8 Furman Dariusz  0 2 2 1 0 2 2 1    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 30
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Półtorak Michał Pacierpnik Dariusz Gackowski Michał Krzywicki Grzegorz Kowalczyk Jarosław
1 Półtorak Michał 4 8 1 Półtorak Michał     2 0 2 0 2 1 2 0
2 Gackowski Michał 3 6 4 Pacierpnik Dariusz 0 2     1 2 2 1 0 2
3 Kowalczyk Jarosław 2 5 4 Gackowski Michał 0 2 2 1     2 0 2 1
4 Pacierpnik Dariusz 1 3 7 Krzywicki Grzegorz 1 2 1 2 0 2     0 2
5 Krzywicki Grzegorz 0 2 8 Kowalczyk Jarosław 0 2 2 0 1 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 31
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Małek Mariusz Polowczyk Krzysztof Wysocki Dariusz Korpysa Marcin Makiewicz Daniel
1 Polowczyk Krzysztof 3 6 3 Małek Mariusz     2 0 2 1 2 1 0 2
2 Małek Mariusz 3 6 4 Polowczyk Krzysztof 0 2     2 1 2 0 2 0
3 Korpysa Marcin 2 5 6 Wysocki Dariusz 1 2 1 2     1 2 2 0
4 Wysocki Dariusz 1 5 6 Korpysa Marcin 1 2 0 2 2 1     2 1
5 Makiewicz Daniel 1 3 6 Makiewicz Daniel 2 0 0 2 0 2 1 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0    
Grupa 32
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kovalov Dima Małek Konrad Rogoziński Dawid Wojciechowski Krzysztof Nagacz Grzegorz
1 Kovalov Dima 4 8 1 Kovalov Dima     2 1 2 0 2 0 2 0
2 Rogoziński Dawid 3 6 4 Małek Konrad 1 2     1 2 2 0 1 2
3 Nagacz Grzegorz 2 5 5 Rogoziński Dawid 0 2 2 1     2 0 2 1
4 Małek Konrad 1 5 6 Wojciechowski Krzysztof 0 2 0 2 0 2     0 2
5 Wojciechowski Krzysztof 0 0 8 Nagacz Grzegorz 0 2 2 1 1 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0