Grupa 1
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Podgórska Karolina Krzeszewska Paulina Golly Daria Zięba Nikola Furman Aga
1 Podgórska Karolina 4 8 0 Podgórska Karolina     2 0 2 0 2 0 2 0
2 Krzeszewska Paulina 3 6 4 Krzeszewska Paulina 0 2     2 1 2 0 2 1
3 Zięba Nikola 2 4 6 Golly Daria 0 2 1 2     1 2 1 2
4 Furman Aga 1 4 7 Zięba Nikola 0 2 0 2 2 1     2 1
5 Golly Daria 0 3 8 Furman Aga 0 2 1 2 2 1 1 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 2
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Markowska Małgorzata Gołub Monika Falba Ilona Załawka Karolina
1 Markowska Małgorzata 3 6 2 Markowska Małgorzata     2 1 2 1 2 0
2 Załawka Karolina 2 4 3 Gołub Monika 1 2     0 2 0 2
3 Falba Ilona 1 4 4 Falba Ilona 1 2 2 0     1 2
4 Gołub Monika 0 1 6 Załawka Karolina 0 2 2 0 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 3
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Grzesik- Żyłka Aleksandra Zientara Żaneta Lutycz Justyna Madejska Joanna
1 Lutycz Justyna 3 6 2 Grzesik- Żyłka Aleksandra     2 1 1 2 1 2
2 Madejska Joanna 2 4 4 Zientara Żaneta 1 2     1 2 1 2
3 Grzesik- Żyłka Aleksandra 1 4 5 Lutycz Justyna 2 1 2 1     2 0
4 Zientara Żaneta 0 3 6 Madejska Joanna 2 1 2 1 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 4
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Słowikowska Renata Boniecka Aleksandra Smolińska Diana Kubowicz Joanna
1 Słowikowska Renata 3 6 0 Słowikowska Renata     2 0 2 0 2 0
2 Boniecka Aleksandra 2 4 4 Boniecka Aleksandra 0 2     2 1 2 1
3 Smolińska Diana 1 3 4 Smolińska Diana 0 2 1 2     2 0
4 Kubowicz Joanna 0 1 6 Kubowicz Joanna 0 2 1 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 5
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Rzepka Jolanta Szarańska Monika Pacierpnik Małgorzata Sala Agnieszka
1 Rzepka Jolanta 3 6 0 Rzepka Jolanta     2 0 2 0 2 0
2 Pacierpnik Małgorzata 2 4 2 Szarańska Monika 0 2     0 2 0 2
3 Sala Agnieszka 1 2 4 Pacierpnik Małgorzata 0 2 2 0     2 0
4 Szarańska Monika 0 0 6 Sala Agnieszka 0 2 2 0 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 6
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kopczyńska Iwona Lech Nina Nowaczek Katarzyna Kłopotowska Daria
1 Lech Nina 3 6 0 Kopczyńska Iwona     0 2 1 2 2 1
2 Kłopotowska Daria 1 3 5 Lech Nina 2 0     2 0 2 0
3 Kopczyńska Iwona 1 3 5 Nowaczek Katarzyna 2 1 0 2     1 2
4 Nowaczek Katarzyna 1 3 5 Kłopotowska Daria 1 2 0 2 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 7
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Drążek Katarzyna Pawlicka Marta Czechowska Wiola Głydziak Kinga
1 Głydziak Kinga 3 6 1 Drążek Katarzyna     0 2 0 2 1 2
2 Pawlicka Marta 2 4 2 Pawlicka Marta 2 0     2 0 0 2
3 Czechowska Wiola 1 2 4 Czechowska Wiola 2 0 0 2     0 2
4 Drążek Katarzyna 0 1 6 Głydziak Kinga 2 1 2 0 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 8
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Głowacka Patrycja Groszek Maja Dojniak Paulina Langner Iza
1 Groszek Maja 3 6 3 Głowacka Patrycja     1 2 0 2 0 2
2 Langner Iza 2 5 2 Groszek Maja 2 1     2 1 2 1
3 Dojniak Paulina 1 3 4 Dojniak Paulina 2 0 1 2     0 2
4 Głowacka Patrycja 0 1 6 Langner Iza 2 0 1 2 2 0