Grupa 1
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Podgórska Karolina Sala Agnieszka Działkowska Joanna Falba Ilona Golly Daria
1 Podgórska Karolina 4 8 0 Podgórska Karolina     2 0 2 0 2 0 2 0
2 Falba Ilona 2 5 5 Sala Agnieszka 0 2     0 2 1 2 0 2
3 Golly Daria 2 4 4 Działkowska Joanna 0 2 2 0     2 1 0 2
4 Działkowska Joanna 2 4 5 Falba Ilona 0 2 2 1 1 2     2 0
5 Sala Agnieszka 0 1 8 Golly Daria 0 2 2 0 2 0 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 2
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Markowska Małgorzata Kłopotowska Daria Zientara Żaneta Boniecka Aleksandra
1 Markowska Małgorzata 3 6 1 Markowska Małgorzata     2 1 2 0 2 0
2 Boniecka Aleksandra 2 4 2 Kłopotowska Daria 1 2     0 2 0 2
3 Zientara Żaneta 1 2 4 Zientara Żaneta 0 2 2 0     0 2
4 Kłopotowska Daria 0 1 6 Boniecka Aleksandra 0 2 2 0 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 3
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Grzesik- Żyłka Aleksandra Załawka Karolina Żurek Agnieszka Furman Agnieszka
1 Grzesik- Żyłka Aleksandra 3 6 1 Grzesik- Żyłka Aleksandra     2 0 2 0 2 1
2 Furman Agnieszka 2 5 4 Załawka Karolina 0 2     2 1 1 2
3 Załawka Karolina 1 3 5 Żurek Agnieszka 0 2 1 2     1 2
4 Żurek Agnieszka 0 2 6 Furman Agnieszka 1 2 2 1 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 4
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Słowikowska Renata Czechowska Wioletta Kubowicz Joanna Bednarczyk Bożena
1 Słowikowska Renata 3 6 1 Słowikowska Renata     2 1 2 0 2 0
2 Bednarczyk Bożena 2 4 2 Czechowska Wioletta 1 2     0 2 0 2
3 Kubowicz Joanna 1 2 4 Kubowicz Joanna 0 2 2 0     0 2
4 Czechowska Wioletta 0 1 6 Bednarczyk Bożena 0 2 2 0 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 5
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Rzepka Jolanta Pawlicka Marta Gołub Monika Groszek Maja
1 Rzepka Jolanta 2 5 3 Rzepka Jolanta     2 1 1 2 2 0
2 Groszek Maja 2 4 2 Pawlicka Marta 1 2     2 0 0 2
3 Pawlicka Marta 1 3 4 Gołub Monika 2 1 0 2     0 2
4 Gołub Monika 1 2 5 Groszek Maja 0 2 2 0 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 6
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Głowacka Patrycja Wolska Dominika Madejska Joanna Fidelus Agata
1 Madejska Joanna 3 6 3 Głowacka Patrycja     2 0 1 2 2 1
2 Głowacka Patrycja 2 5 3 Wolska Dominika 0 2     1 2 2 0
3 Wolska Dominika 1 3 4 Madejska Joanna 2 1 2 1     2 1
4 Fidelus Agata 0 2 6 Fidelus Agata 1 2 0 2 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 7
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kopczyńska Iwona Lech Nina Pietras Klaudia Zielińska- Kołacz Ewelina
1 Kopczyńska Iwona 3 6 2 Kopczyńska Iwona     2 1 2 0 2 1
2 Lech Nina 2 5 3 Lech Nina 1 2     2 1 2 0
3 Pietras Klaudia 1 3 4 Pietras Klaudia 0 2 1 2     2 0
4 Zielińska- Kołacz Ewelina 0 1 6 Zielińska- Kołacz Ewelina 1 2 0 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 8
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Drążek Katarzyna Langner Iza Wideł Joanna Pacierpnik Małgorzata
1 Pacierpnik Małgorzata 3 6 1 Drążek Katarzyna     2 0 2 0 0 2
2 Drążek Katarzyna 2 4 2 Langner Iza 0 2     2 0 1 2
3 Langner Iza 1 3 4 Wideł Joanna 0 2 0 2     0 2
4 Wideł Joanna 0 0 6 Pacierpnik Małgorzata 2 0 2 1 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0